Kvaliteetsed fassaaditööd Tartumaal. Investeeri korralikku fassaadi!

 

Fassaad loob majast esmamulje ja näitab majaomaniku isikupära. Fassaadil on kaks põhilist eesmärki: üks neist praktiline – maja kaitsmine ilmastikutingimuste eest – ja teine esteetiline. Fassaadi renoveerimine on suurepärane viis hoonele värske ilme andmiseks ja selle väärtuse tõstmiseks. Meie tegevusvaldkond on fassaaditööd Tartumaal ning me pakume kõrgkvaliteedilist fassaadide renoveerimist, soojustamist ja krohvimist.

Fassaadi olulisim ülesanne on maja seinakonstruktsioonide ilmastikutingimuste eest kaitsmine. Maja väliskülg peab taluma tuult ja päikest, vihma, rahet, lörtsi ja lund pikkade aastate jooksul. Eesti karmid ilmastikuolud, neli aastaaega ja kõikuv õhutemperatuur on seega maja fassaadile tõeline väljakutse. Talve ja suve vaheldumine eraldab terad sõkaldest ja pikalt peavad vastu vaid kõige kvaliteetsemad fassaadid, mis on tehtud professionaalselt, kõige paremate materjalide ja tööriistadega. Seetõttu on hea mõte usaldada fassaaditööd aastatepikkuse kogemusega ekspertide kätte.

Fassaad on maja nägu. Seega on fassaadi teine, sugugi mitte vähem tähtis ülesanne muuta maja kauniks. Fassaadi välimus põhineb majaomaniku maitsel, tema väärtushinnanguil ja väljendab tema esteetilisi eelistusi. Fassaadi renoveerimine loob majale uue välisilme ning uuenduskuuri korral on võimalik valida paljude erinevate fassaadistiilide vahel. Läbi fassaadi renoveerimise saab vanale majale täiesti uue näo anda ja maja välimuse hoopis teistsuguseks muuta. Ükskõik, kas eelistad klassikalist, innovaatilist või moodsat stiili – konsulteeri meiega ning aitame sul valida sobivaima stiili just sinu majale.

Kõige levinumad fassaadikattematerjalid on puitvooder, plastvooder, krohvpinnad, erinevad müürikivid ja nende kombinatsioonid. Fassaadikatte valikul lähtutakse valdavalt sellest, kui töömahukas ja kulukas fassaadikatte esialgne paigaldamine ning hilisem hooldus on. Samuti lähtutakse ka sellest, millist välimust ja atmosfääri majale anda soovitakse.

Meid iseloomustavad neli märksõna: kvaliteet, kohusetundlikkus, paindlikkus ja kliendikeskus. Meie professionaalne meeskond garanteerib tehtud töö kõrge kvaliteedi, selle pikaaegse kestvuse ja kliendi rahulolu. Peame alati kinni kokkulepitud tähtaegadest. Tööde läbiviimiseks kasutame uusi ja end tõestanud tehnoloogiaid, parimaid materjale ja usaldusväärseid tööriistu. Tuleme klientide soovidele vastu ning meie võimekas insener-tehniline personal töötab välja optimaalseimad lahendused ka kõige keerulisematele projektidele. Meie kliendid jäävad alati teostusega rahule!

Sinu kodu on nii ilus ja vastupidav, kui hea ja vastupidav on sinu maja fassaad. Võta meiega ühendust ja küsi hinnapakkumist või konsultatsiooni. Vastame kõigile Su küsimustele!

TEHTUD TÖÖD